Nejsem kutil roku, ale polička po mně na zdi většinou vydrží. Baví mě zkoušet nové věci a volný čas trávím nejraději venku - sport, poznávání nových míst a nebo jen procházka a vytváření zážitků
Karel39(39)České Budějovice - Jsem táta dvou skvělých dětí, přičemž dceru Klárku mám ve své péči. Rodina je pro mě na 1. Místě.
Máme rádi výlety, jídlo, srandu, domácí pohodu u filmu a spousta dalšíhoŠ
Hledáme k sobě fajn ženu, se kterou budeme sdílet společné zážitky, smát se
Milada5523(35)Praha - město - Jsem obyčejná holka. Nemám ráda dlouhé psaní. Radši se potkat a hned vidět, jestli si sedneme. Vážím si upřímnosti a klidných lidí. Žádné drama. Prostě dva normální lidi.
Nadinn2000(54)Praha - město - Hledám zodpovědného muže který rozumí humoru je zodpovědný a chce žít život se všem co poskytuji .Má rád přírodu, zvířata a cestování
Jiribl(43)Žďár nad Sázavou - Ahoj , odpočívám aktivně i pasivně turistika dokážu víkend prochodit na horách nebo proletět u bazénu (méně často) občas nějaký film ať v kině nebo v pohodlí rodinného krbu, mám dvě děti 8 a 10 let a samozřejmě jsou úžasní Š však jsou po tatínkovi
0Nika(44) - Teď mě nic nenapadá, mám vyřešenou minulost i sebe .