Věřím v klasické hodnoty a přirozenou mužsko-ženskou energii. Proto nikoho aktivně neuháním, ale s úsměvem dávám šanci osudu.
Jsem 53 letá žena s ženskými tvary a mladistvým stylem, která má ráda pohodu, klid, humor a život bez zbytečného spěchu. Sportovní maratony u mě nehledej.
Sympatie, jiskra a vzájemná chemie se stejně nedají naplánovat. Pokud jsi muž z generace 70, který si umí zachovat na
Nejsem tady na hraní her ani na sbírání kontaktů. Hledám muže, který má vyřešenou minulost, ví, co chce, a hledá skutečný vztah. Je mi 31 let, mám dvě děti, 168 cm a silnější postavu. Život mě naučil vážit si upřímnosti, spolehlivosti a činů více než prázdných slov. Pokud také hledáš svou jehlu v kupce sena a myslíš to vážně, napiš. Třeba už hledat nebudeme muset.
Chtěla by jsi, sdílet čas s mužem, který je spolehlivý, inteligentní a má smysl pro humor. Který je v pohybu a v pohodě, je zručný, je rád v přírodě a ocení hezký obraz, pěknou skladbu i tvůj úsměv na pláži, nebo ráno u snídaně. Pokud chceš po boku muže ze silnou a laskavou rukou, která tě podrží ve chvílích, kdy je to potřeba. Napiš, rád tě poznám nad šálkem čaje. Brno a okolí.
A tak hledám holku sdílnou, co by chtěla kluka s dílnou... Hledáš li i Ty parťáka na výlety, sport, kulturu, možná i pro život a pro vše co nám přinese, jsem tu pro Tebe.
Hledá se vyšší chlap (180 cm a víc), který ještě neztratil chuť se smát, povídat si a těšit se na někoho.
Já jsem normální ženská do pohody i nepohody, co má ráda výlety, kávu, dobré jídlo, občas lenošení a občas naopak spontánní nápady typu sedneme do auta a někam vyrazíme. Jsem oplácaná, nesportující, ale stále s úsměvem na tváři:)
Hledám muže přibližně 45-55 let, který ví, že vztah není jen
Jsem inteligentní a pohodová. Priorita je pro mně dcera a zázemí.
A ty měj prosím smysl pro humor.
Nezlobte se, ale nebudu komunikovat s profily bez fotky, já jsem tu taky veřejně.
Jmenuji se Martin.
Podle rodného listu jsem se narodil v minulém století, takže už něco pamatuji. Jak se říká, věk je jen číslo. Pokud je to pravda, tak si občas připadám na 35. A kdyby ne, nevadí , dospělý už jsem a Kristova léta mám dávno za sebou.
Mám rád život a všechno, co k němu patří. Tomu odpovídají i moje koníčky. Hraju divadlo, skládám písničky, píšu povídky a básničky, a někdy jen t
Chtěl bych se seznámit s vitální ženou z okolí Kolína .
Rád pomohu na zahrádce , na dvorku kolem domku ..
A po práci ?
No relax , pohodička u kávy , dovolená Čechy a moře ?
Pepa
Jsi Žena, co jde ráno koupit pár hřebíků (a nebo Mamuta), a domů se vrátí s životním plánem
A nebo,
máš také trochu bláznivý sen, postavit si obytnou dodávku, chytit směr jen tak, a vyrazit. Pro radost, pro pohodu, pro život.
A nebo...
doplníš
Rád bych Tě požádal o pár slov - smím?
Třeba právě o tom zrovna teď sním.-)
Být s Tebou, sám sebou.
Vyrazit k jezeru Laky,
to pak můžeme taky.
Ozve se sympatický muž na společné výlety, návštěvy kina, divadla, kavárny, popř. tančírny? Chodím sama nebo s kamarádkama, ale chybí mi mužská společnost. Komunikativní gentleman přiměřeného věku vítán.
Hledám sympatického, vyššího chlapa ( nad 180 cm) podobného věku na kávu, procházky či výlety. Nehledám manžela ani společné bydlení, jen fajn společnost pro příjemné chvíle. Budu ráda, když se ozveš. Praha.
Hledáš lásku, přítele nebo kamarádku? Na seznamce Štěstí.cz se každý rok seznámí desetitisíce mužů a žen z celé ČR. Podívejte se na jejich příběhy štěstí.
Možná to někomu bude znít jako klišé, ale opravdu hledám spřízněnou duši, svou druhou polovičku, chlapa, co se mnou půjde tu druhou polovinu života.
Pokud to nebude hned jasné ANO, tak je to NE.
nekdo na pratelstvi , nejlépe fajn střelená kamarádka co se necítí na svůj věk a ráda si zajde zatancovat ja jsem 43leta pohodarka z kladna..vztah mam s chlapem!! A na nechutne bídky od chlapu na sex neodpovídám!!!čtěte text mého profilu
Hm žen je tady dost, ale pokud jsou osloveny tak jim člověk nestojí ani za odepsání.Bohužel .......a pak se zde vymluví, že je muži otravují potom nechápu proč tady jsou.A přitom stačí třeba odepsat, díky nemám zájem a dotyčný na druhé straně jasně pochopí že dostal košem.
Že spíš pošlu jen reakci a ne text znamená, že mě jako první věc nebaví dávat si spoustu času vyjádřením. Pro ty, kterým ještě něco říkají nepsaná pravidla, co slíbí dodrží, pro ty už na světě není místo. Starý styl už možná nikdo nehledá, nic se za něj totiž nekoupí.
Hledám věrnou, usměvavou, upřímnou dívku, ženu s dobrým srdcem, která si dokáže vážit ne jen zdaleka sebe sama a chce prožít smysluplný vztah.Sám pro tebe nabízím min.totéž ale né jen velkou oporu navíc.Nechci snad na tu dnešní dobu příliš moc a věřím v to stále, že tě najdu.Budu se moc těšit, Mirek.
Hanny51(48)Břeclav - Hledám někoho na povídání o běžném životě.
SONI-KH(74)Kutná Hora - Radovat se, pomáhat si....žít. Štíhlá, pohledná, mladiství vzhled.
bambusek(53)Ostrava a okolí - Hledám štíhlejší slečnu, ženu, které by vyhovoval vzdělaný muž nekuřák, 53/180/VŠ. Lékařka, medička nebo sestřička vítaná
Veronika373(35)Praha - město - Chci se cítit chráněná. Hledám sebevědomého muže.
Mirek70HK(56)Frýdek Místek - Najdu, lásku, štěstí a klid
montepulciano26(53) - Údajně to tady jde. Prý jsou tu fajn lidi a každý je strůjcem Štěstí-tak uvidíme....
Karty jsou jasné-ženatý, co se určitě nechce rozvádět, protože porcování medvěda nikomu neprospěje, obklopen rodinou, dětmi, co maj už svoje děti a je to fajn. Se s