Že spíš pošlu jen reakci a ne text znamená, že mě jako první věc nebaví dávat si spoustu času vyjádřením. Pro ty, kterým ještě něco říkají nepsaná pravidla, co slíbí dodrží, pro ty už na světě není místo. Starý styl už možná nikdo nehledá, nic se za něj totiž nekoupí.
tanec, divadla, kina, internet, psaní básní, turistika
Automobilový sport, hudba, historie, hrady, zámky, letectví, tanec, fotografování.
Vůbec jít za kulturou, nějaký ples, jazz, a pod., není problém, ale raděj už ne stále sám.
Sporty
Oblíbené sporty
běhání, turistika
Automobilový sport
Média
Periodika
Regionální tisk, jiné sportovní, jiné zájmové
Hudba
pop, rock, techno, taneční, blues, vážná hudba, instrumentální, folk a country, jazz
Literatura
historická, válečná, cestopisy
Bez hudby nejde žít. Hudba je důležitou součástí mého života, bez hudby bych nepřežil., ani den. Pokud se člověk cítí sám, jak se vzpomínkami, radostmi i starostmi, vždy se najde hudba, která může jeho pocity vystihnout a poskytnout mu veselost i útěchu.
Majetek
Bydlení
u rodičů
Automobil
vlastním vůz střední třídy, vlastním ojetější auto
Mobil
mám
Největší bohatství, je mít dobré přátele, vzácnost které se nedostává.
Jsme posedlí jistotou, a proto máme strach z nového. Pojišťujeme se proti životu a domnělému nebezpečí. Neuvědomujeme si, že touto pojistkou nelze nic pojistit, natož život. Život chce, aby byl prožíván, a na zajištění si nehraje. V tom také spočívá všechna jeho nádhera. Jen změna a možnost tvořit dává našemu životu smysl. Proto nehraj na jistotu a začni konečně žít.
razdvarazdva(54)Náchod - Někdo třeba do Opočna na zmrzku, kavu
Kolalokasyn(41)Mladá Boleslav - Optimista bydlící na pomezí Středočeského, Libereckého a královehradeckého kraje rád pozná seriózní ženu se smyslem pro humor, život máme jen jeden, tak hlavně no stress ...
Bflmpes11(62)Semily - Ještě nejsme tak stáří, abychom byli sami. Jestli to vidíš stejně, budu se těšit na odpověď Š
Joseito(54)Brno - venkov - Jen bych zde rád našel pro mě sympatickou ženu. Štíhlou . Ne, nejsem úchyl a ne, nehledám modelku . Je to jen životní styl . (..pro škarohlídy a soudce)