barsap (55)
Nějaká hysterka? Už dlouho mám v životě klid:-)
Ahoj. Zajdeme na rande? Hledám ženu do nepohody. Roman.
očekávat odpověď na vzkaz? To se tady "nenosí"...
barsap (55)
Samá královna,princezna, ale chudá dcera pláteníka tu není:-)))
Hledám ženu, s kterou by jsme letěli týden na ostrov Mallorka.Má někdo
Najdu konečně štěstí na Štěstí? Ale nehledám muže, co chce, jen na jed
Hledá se vyšší, inteligent. muž, 55+. Jsem na starší. Více v profilu.
Žena na Hříšný tanec?PS.Musím tě unést:)
Ozve se kuřačka 40-50 let z Prahy a okolí k dlouhodobému vztahu?
Rodina7 (41)
Chlap z Tábora by se rád seznámil se sympatickou ženou která hledá trv

Jak hledat a najít životního partnera

Člověku je přirozené žít v páru. Není však jednoduché najít toho pravého. Spoléhat jen na náhodu se nevyplácí. Dávno už také neplatí pořekadlo: Sedávej, panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě. Štěstí přeje připraveným.

Říká se, že pro každého na světě existuje více ideálních partnerů. Lidí, se kterými bychom mohli být šťastní. Často se však stává, že je dlouho míjíme a někdo je nepotká vůbec. Osudu je proto třeba pomoci. Těžko oslovíte na ulici každého, kdo se vám líbí, abyste zjistili, zda je nezadaný, jaké jsou jeho životní cíle, co ho zajímá atd. Ne každý má také čas nebo zájem trávit večery v barech, na diskotékách nebo se účastnit organizovaných seznamovacích večírků s velmi omezeným výběrem neznámých lidí.

Držíme vám palce, a nezapomeňte, že záleží především na Vás. Nestačí jen chtít, je důležité pro splnění svých snů i něco udělat.

Jak postupovat při hledání partnera

1
Štěstí.cz je seznamka, která funguje
Většina nezadaných Čechů, kteří to s hledáním partnera myslí opravdu vážně, se dříve nebo později objeví na internetové seznamce Štěstí.cz . Vytvořením seznamovacího profilu na Štěstí.cz vzroste mnohonásobně vaše šance, že najdete toho, koho hledáte.
2
86 tisíc nezadaných mužů a žen
Seznamovací profil na Štěstí.cz vám umožní snadno a rychle komunikovat s více než 86 tisíci nezadanými lidmi z České republiky.
3
100 tisíc nových lidí se registruje každý rok
Pokud si nevyberete hned, nevadí. Na Štěstí.cz se zaregistruje přibližně 300 nových mužů i žen denně, tj. více než 100 000 nových lidí každý rok. Ti, kteří se zde úspěšně seznámí, své profily zase smažou.
4
Vyhledávání a třídění
Mezi desítkami tisíc lidí je možno vyhledávat podle věku, místa bydliště, ale také dle výšky, váhy, vzdělání atd. Snadno si tak zobrazíte např. jen muže s fotografií, ve věku nad 35 let, z blízkého okolí, kteří hledají vážný vztah a jsou vyšší než 180 cm.
5
V čem je Štěstí.cz výjimečné
Jednou z mnoha výhod seznamky Štěstí.cz je, že jsou zde registrovaní především ti, kteří se opravdu chtějí seznámit. Každý uživatel smí mít na Štěstí.cz pouze jeden seznamovací profil, který je nutno ověřit pomocí SMS a e-mailu. Proto se vám na Štěstí.cz často nestává, aby vám psal jeden člověk pod mnoha fiktivními seznamovacími profily, nejsou zde profily dětí, které by si s vámi psaly jako dospělí a nenajdete zde ztracené existence, které nejsou do hledání partnera ochotné cokoliv investovat.
6
Kdo hledá, najde
Buďte optimisté a věřte, že do roka a do dne se více než 80% lidí opravdu seznámí. Nečekejte však, že všichni lidé přihlášení na Štěstí.cz budou vyhovovat vašim požadavkům. Vy přece hledáte pouze jednoho. Na internetu jsou stejní lidé jako v reálném světě. Spousta inteligentních, přátelských, sympatických, ale i pár hloupých, zakomplexovaných podivínů. Velkou výhodou však je, že si můžete snadno vybrat.
7
Řekněte, kdo jste a koho hledáte
Na seznamce Štěstí.cz si můžete vybírat mezi desítkami tisíc nezadaných lidí, můžete však být sami nalezeni tím, kdo hledá právě vás. Je proto důležité správně vyplnit vlastní seznamovací profil a zamyslet se nad několika větami, které tvoří text vašeho seznamovacího inzerátu. Uvědomte si při tom, co opravdu chcete, koho hledáte a co můžete druhému nabídnout.
8
Buďte upřímní
Nejlepší je mluvit pravdu. Jen tak najdete toho, kdo vás bude milovat právě proto, jací jste. Nehrajte si na někoho jiného a nesnažte se dělat lepší. Pravda stejně nakonec vyjde najevo.
9
Trpělivost přináší růže
Ideálního partnera nepotkáváme každý den. Nevzdávejte to, pokud nenaleznete hned první měsíc. Možná to tak má být, možná se právě ta vaše osudová láska objeví na Štěstí.cz o něco později. Pamatujte si, že kdo hledá, najde!
10
Dejte na pocity
Pokud potkáte více lidí, kteří vám jsou sympatičtí, není mnohdy snadné poznat, kdo je ten pravý. Dejte především na své pocity! Jestliže se s někým necítíte dobře, těžko se to v budoucnosti změní. Pokud máte z někoho dobrý pocit, nebojte se to dát najevo.
11
Komunikujte
Nečekejte pasivně, až si vás někdo najde. Udělejte sami něco pro nalezení svého štěstí. Nebojte se oslovit uživatele, kteří vás zaujmou. Osud jen rozdává karty, ale je na nás, jak s nimi hrajeme.
12
Jak se zaregistrovat na Štěstí.cz
Na internetové adrese www.stesti.cz klikněte na odkaz „registrace“ zadejte potřebné údaje.
13
Textem inzerátu děláte první dojem
Text inzerátu často rozhoduje o tom, zda zaujmete toho, koho hledáte natolik, že si zobrazí celý váš seznamovací profil a napíše vám. Je chybou psát do inzerátu pouze koho hledáte. Seznamovací inzerát by měl představit vás. Napište, kdo vlastně jste. Vaši osudovou lásku zaujmete především sami sebou. Váš inzerát je to první, co uvidí. Určitě máte vlastnosti, pro které Vás mají lidé rádi. Někdo hledá tichého partnera, jiný pravý opak. Napište, čím jste zajímaví, jak žijete, co máte rádi, co děláte, co je pro vás důležité apod. Klidně svůj inzerát několikrát upravte. Můžete jej změnit, opravovat, doplňovat, kdykoliv budete chtít. Při registraci můžete také nechat text inzerátu prázdný a doplnit jej později.
14
Přezdívka (nick)
Na Štěstí.cz nemusíte používat vaše celé jméno, můžete zvolit přezdívku. V přezdívce nepoužívejte diakritiku (čárky a háčky). Doporučujeme zvolit takovou přezdívku, která vás bude určitým způsobem charakterizovat. Např. romantik39, jana28, usmevava, motorkar, pohodar, malicka, dlouhan, smutna.jitka, smisek nebo také klukzvesnice, cernovlaska, upovidana, pisnicka, vysoky-vousac, blondak.petr atd. Pokud je přezdívka příliš dlouhá, může se v některých seznamech zobrazovat zkráceně, např. jen prvních 9 písmen a za nimi 3 tečky. Proto je prvních 9 písmen důležitějších a častěji jsou používány kratší přezdívky (není to však podmínkou). Při zobrazení profilu se však zobrazí i delší přezdívka celá. Po registraci již nelze přezdívku měnit. Pokud se rozhodnete používat jinou přezdívku, je nutné starý profil smazat a založit nový seznamovací profil.
15
Email se nikomu nezobrazí
Váš email, který je nutno vyplnit při registraci se nikdy a nikde nezobrazuje, slouží k zaslání potvrzovací zprávy a ve svém profilu ho vidíte pouze vy. Dokonce je zakázáno uvádět email v textu inzerátu nebo jinde v profilu.
16
Jaké zvolit heslo
Při registraci zvolte heslo, které nikdo nezná a které není snadné uhádnout. Rozhodně nepoužívejte jednoduchá hesla typu 12345 nebo 11111. Heslo musí mít nejméně 5 znaků. Heslo si dobře zapamatujte, nikomu nesdělujte a nezapomeňte se odhlásit pokaždé, než stránku se seznamkou zavřete. Pokud tak neučiníte, systém vás odhlásí automaticky až za 30 minut od poslední aktivity.
17
Souhlas s podmínkami používání
Před vytvořením seznamovacího profilu je třeba potvrdit souhlas s podmínkami, jinak je používání seznamky zakázáno. Používání seznamky je povoleno osobám starším 15 let, není dovoleno jakékoliv používání ke komerčním účelům a provozovatel může jakýkoliv profil smazat i bez udání důvodu. Toto důležité pravidlo umožňuje administrátorům seznamky okamžitě smazat každého, kdo rozesílá spamy, nabízí zboží nebo služby, rozesílá obtěžující vzkazy, chová se nevhodně, založí nebo používá současně více než jeden seznamovací profil apod.
18
Vyplňte celý svůj profil
Vyplněním seznamovacího profilu o sobě můžete sdělit více informací. Zvýšíte tím šanci, že se vám ozve člověk, který hledá právě vás a ušetříte si zbytečnou korespondenci s těmi, kteří hledají někoho jiného.
19
Fotografie
Po vytvoření seznamovacího profilu nezapomeňte nahrát kvalitní fotografii. Fotografie zvyšuje šanci na seznámení více než 20-ti násobně. Většina hledajících zobrazuje přednostně profily s fotkou.
20
Deník
Máte-li potřebu povědět o sobě více, použijte deník, který se zobrazuje ve vašem profilu. V deníku můžete publikovat své nálady, úvahy, životní postoje, zamyšlení apod.
21
Přihlaste se každý den
Při hledání na Štěstí.cz se zobrazují uživatelé v pořadí, v jakém se přihlásili. Pokud nechcete zůstávat na posledním místě za desítkami tisíc ostatních, přihlaste se alespoň 1x denně. Zkontrolujte došlé vzkazy, podívejte se, kdo je tu nový, kdo navštívil váš profil a tím se posunete v seznamech uživatelů výrazně dopředu před ostatní.
22
Internet je jen jedna z cest
Internet je jen jedna z cest, na které můžete potkat své štěstí. Mějte oči otevřené, koukejte kolem sebe a buďte připraveni. Nespoléhejte ale pouze na internet. Choďte do společnosti, navštěvujte přátele, komunikujte. Uvidíte, že to nakonec vyjde!

Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Vlastik666 (44) Jeseník - Ahoj, rád bych se seznámil se sympatickou nekuřačkou.
 20091978 (45) Kolín - Plnoštíhlá černovlásá sympaťáčka která se ráda směje hledá sympaťáka
 Yan_Hornee (39) Písek - Přes nepřízeň osudu zde hledám inteligentní hezkou ženu..
 Benji_kres (22) Šumperk - Hledám ženu na příležitostný sex
 Treperenda19 (60) Liberecký kraj - Je zde prima chlap na výlety, posezení... Pokud přeskočí jiskřička, tak se nebráním ničemu-:)...nechme to osudu.
 elllinka (41) Jihlava - Potřebuji dobrého a milujícího partnera. Miluji přírodu a turistiku, miluji zvířata, vařím, nebo jdu někam na jídlo, poslouchám hudbu a další.
28.338 žen a 58.022 mužů k seznámení, z toho je 3.365 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 420+ nových mužů a žen
© 2006 — 2023 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s38