Ninaninuss(19)Třebíč - Život je krajší, keď máš niekoho, s kým sa vieš zasmiať a spríjemniť si voľné chvíle. Ak to cítiš podobne, budem rada, keď napíšeš.
Violet14(55)Olomoucký kraj - Pojďme zkusit dát kávu a uvidime
Tatanka26(47)Praha - Háje - Hledám vzrušení a pokec
1978Tom(47)Okolí Prahy - Našla by se tu nějaká fajn duše co ráda cestuje, směje se je raději v přírodě než ve vedru velkoměsta
Moc rád bych tě poznal.
Bydlím kousek za Prahou, mám jedno chlupatě stvoření které si říká Týna, trpí ale selektivní hluchotou .. slyší jen co chc