Našla by se tu nějaká fajn duše co ráda cestuje, směje se je raději v přírodě než ve vedru velkoměsta
Moc rád bych tě poznal.
Bydlím kousek za Prahou, mám jedno chlupatě stvoření které si říká Týna, trpí ale selektivní hluchotou .. slyší jen co chce..
Rád plavu, potápím se .. resp vše co se vody týče je super.. rád zajdu do kina do divadla.. ale nejlíp se cítím v přírodě, na výletech ...
představa by byla ale rád bych aby při prvním setkání nezůstalo a aby jsme oba odcházeli z schůzky s rozhodnutím se dále poznávat a podnikat společně zájmy, koníčky...