Capri-corn(51)Brno - město - Hledám spřízněnou duši. A jaká má být Pro začátek mít nějaké společné zájmy, smysl pro humor, chuť a odvahu se poznávat.
PrinceznaVerunka1(39) - Ahoj
Jsem tu nová, hledám i známosti, poznávám nové lidi
Veverka38(38)Kroměříž - Ahoj milý neznámý.... Hledám přítele na pokec, s kterým se můžu upřímně smát, zajít na prochajdu nebo sklenku vína... Nejsem ideálem ženské krásy, každý ať si posoudí sám .. Jsem obyčejná ženská, maminka... Co bude dál ukáže čas...