Ahoj , odpočívám aktivně i pasivně turistika dokážu víkend prochodit na horách nebo proletět u bazénu (méně často) občas nějaký film ať v kině nebo v pohodlí rodinného krbu, mám dvě děti 8 a 10 let a samozřejmě jsou úžasní Š však jsou po tatínkovi
JAMABA(62)Praha a okolí - Důvěra, pohoda, dobrý humor, kultura, příroda, turistika, cestování a vše další, co by se nám oběma líbilo...
"Zajíčky", "bokovky" a "rychlovky" tady opravdu nehledám.
Díky.
Aya1964(61) - Hledám muže s jasným pohledem na budoucnost a smyslem pro fair play. Člověka, který má rád život, umí se radovat z maličkostí a hledá upřímný vztah plný pohody a vzájemného respektu. Pokud máš rád všechno hezké, co k životu patří, a chybí Ti k tomu s