Mm202612(48)Klatovy - Chybí mi parťák na společné chvíle a zážitky
Jiribl(43)Žďár nad Sázavou - Ahoj , odpočívám aktivně i pasivně turistika dokážu víkend prochodit na horách nebo proletět u bazénu (méně často) občas nějaký film ať v kině nebo v pohodlí rodinného krbu, mám dvě děti 8 a 10 let a samozřejmě jsou úžasní Š však jsou po tatínkovi
Laskonka1981(45)Uherské Hradiště - Zdravím...jste tady všechny úžasné..
Se76543ka(22) - Budou prázdniny, zážitky a vše v poho