Stepkal(47)Praha - město - .jsem soběstačnej chlap co má všechny zuby, nedře každej den v posilovně, neleží na gauči u fotbalu a nenosí sandály protože má dobrou práci, vlastní bydlení, životní nadhled, srovnané priority, vyřešenou minulost a který rád jde na kolo, na výlet, n
stesti-leto(42)Klatovy - "Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné."
Je Ti tenhle citát blízký Pak si pojdme napsat pár řádek a jít třeba na procházku, kávu.
Laskonka1981(45)Uherské Hradiště - Zdravím...jste tady všechny úžasné..