Flordesal(64)Hradec Králové - Život je krásný, ale ve dvou je ještě hezčí. Rád trávím čas sledováním dobrých filmů a dokumentů. Hledám prima protějšek přiměřeného věku na občasné výlety, popovídání a časem třeba na společný život.
Jarin86(39)Litoměřice - Časově dost vytížený ale rád poznám někoho nového
Pepan7474(52)Děčín - Hledám ženu, alespoň trochu normální
Miroslava698(35)Praha - město - Nic konkrétního nehledám. Prostě se chci seznámit s zajímavým člověkem. A uvidíme, co z toho vzejde.
Rekre65(65)Hradec Králové - Pokud se rád hýbeš - kolo, lyže, běžky, loď atd.
tak se ozvi, ve dvou to je lepší.
Někdo z blízkého okolí HK a přiměřeného věku.
Helena5012(51)Trutnov - Mám ráda procházky, výlety, posezení u kávy i obyčejné chvíle, které jsou ve správné společnosti něčím výjimečné. Nehoním se za dokonalostí, cením si upřímnosti, pohody a nečekám zázraky. Stačí jeden fajn muž, který se nebojí začít nový příběh.