Život je krásný, ale ve dvou je ještě hezčí. Rád trávím čas sledováním dobrých filmů a dokumentů. Hledám prima protějšek přiměřeného věku na občasné výlety, popovídání a časem třeba na společný život.
Petuska334(19)Praha - město - Ahojko som tu nová hľadám tu kamaráta z výhodami ak máš záujem napíš
Livinka100(20)Nymburk - Chci se seznámit a prožít krásné chvilky...
Jindra07(53)Pardubice - Mám rád hory, pohyb a chvíle, kdy je kolem ticho a výhled stojí za to. Umím si ale užít i víno, dobrou kávu a normální smích. Hledám ženu, která má vlastní svět, ale chce ho s někým sdílet.