Hledám přítele, kamaráda docela obyčejného chlapa. Na procházku, na výlet, k vodě nebo na dovolenou a tak..
Nehledám milence na jeden den v týdnu ani chlapa který se bude vracet k rodině.
Kattyprinces(58)Přerov - Zatím mi samota nevadí, nevnímám ji jako problém, je to moje kamarádka ve dnech, kdy potřebují být sama se sebou, kdy potřebují klid a odpočinek, ale začíná být hodně dnů, kdy mi chybí náruč muže (partnera), jeho milé slovo (nevíš, kde mám ty brýle),
BIB7(46)Kroměříž - Ahoj, jsem obyčejná žena, která by chtěla zase zažívat vše hezké ve dvou. Cestování, jen tak se courat lesem, užívat si výhledy z rozhleden, západy/východy slunce na kopci nebo si zajít za kulturou (kino, výstava, letní festivaly, divadlo).
Ráda byc
LunakV(41) - Ahojky najde se bezva žena (na věku a městu nezáleží) co je taky sama a zatím by si ráda písla a našla kamaráda
Vaek79(47)Praha - město - Hledám plnoštíhlou zenu na filtr
Pedrosenevrac(42) - Tak z hlediska globalniho aspektu je to jedno..
Vilemina78(48)Okolí Prahy - Ahoj, hledám někoho na hezké chvíle, do společnosti, na sport, na dovolenou, za kulturou... zkrátka co se nám bude chtít