Roniahaj(44)Brno - město - Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pu
okolonakolo(57)Frýdek Místek - Kamarádka na e-kolo (50+), z F-M a okolí by tu čirou náhodou nebyla
Al8519(41)Ostrava a okolí - Chci se seznámit s fajn mužem, který má spíš tradiční hodnoty, selský rozum a smysl pro humor.
Ráda se vzdělávám a zajímám se o dění kolem sebe. Nejvíc mě fascinuje lidská rozmanitost, psychologie, osobní rozvoj, smysluplná ekologie a soběstačnost.
neralmax(53)Moravskoslezský kraj - Co tu napsat Zatím nevím.