Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici?..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...?
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pupek me nepritahuje, nebo svalu-posilovna mi nic nerika, a kulturisti taktez ne).
Muz, pro ktereho duvera, komunikace, uprimnost a fer jednani nejsou ... celý text
Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici?..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...?
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pupek me nepritahuje, nebo svalu-posilovna mi nic nerika, a kulturisti taktez ne).
Muz, pro ktereho duvera, komunikace, uprimnost a fer jednani nejsou jen pojmy, ale rysy, ktere dava najevo?
Co nesnesu je povrchnost, lez a pokrytectvi.
Jen chci co nabizim.