Stepkal(47)Praha - město - .jsem soběstačnej chlap co má všechny zuby, nedře každej den v posilovně, neleží na gauči u fotbalu a nenosí sandály protože má dobrou práci, vlastní bydlení, životní nadhled, srovnané priority, vyřešenou minulost a který rád jde na kolo, na výlet, n
Brno185(55)Brno - město - Hledám partnerku pro život i pro smích. Jsem přiměřeně aktivní, mám rád výlety do přírody, kolo, hrady, zámky, sport. Pokud sdílíš podobné záliby, nebereš se moc vážně a chceš poznat někoho fajn na společné objevování světa, napiš. Třeba se zrovna hl
Blackalca(23)Praha - město - Ahoj jmenuju se Alča hledám nové kamarády na dopisování později i něco víc třeba se sejít zajít na kávu nebo na nějaký výlet.
Lukezde1234(47)Brno - venkov - Fajn sympaťák rád by k sobě našel sympatickou osůbku