a co cestování v Karavanu zatím u nás
Pro M999M nemůžu odepsat,jsem blokován.
Ja 39 letý hledám zenu do 48 let i z dítkem.Vazny vztah
ForYou1 (46)
Nejsem milion dolarů abych se líbil každému...
Bobane321 nelze Vám odepsat mate tam blokaci
Aiii (65)
Atij498 nemúžu psá jsem blokován
Teplice hledám holku na reálné seznámení
tonny51 (62)
Někdo fajn na vejletění po Čr??
Ultimus (39)
Svobodná, normální, bezdětná třicátnice, existuje?
Pro M999M nemůžu odepsat,jsem blokován.
Tanejka
66 let, Ústí nad Labem

29. říjen 2018 23:56
Jsem inteligentní, chytrá, milá, hodná, krásná, sympatická, umím vařit, jsem postelová bohyně a proto jsem sama
P. S. Jooo a jsem tak trochu už starší, ale nic mi to na dobré náladě a radosti ze života neubírá. Mám ráda pohodové lidi a nemám ráda hlupáky a bručouny.
P.S. 2 hledám jen prince na bílém koni, ale moc dobře vím, pohádky v reálném životě neexistují
P. S. 3 pokud chceš poznat ja... celý text
Jsem inteligentní, chytrá, milá, hodná, krásná, sympatická, umím vařit, jsem postelová bohyně a proto jsem sama
P. S. Jooo a jsem tak trochu už starší, ale nic mi to na dobré náladě a radosti ze života neubírá. Mám ráda pohodové lidi a nemám ráda hlupáky a bručouny.
P.S. 2 hledám jen prince na bílém koni, ale moc dobře vím, pohádky v reálném životě neexistují
P. S. 3 pokud chceš poznat jaká jsem, přečti si pár mých deníčků. Buď to vydržíš a nebo si vezmeš prášek na nervy a půjdeš o profil dál
Hledám vztahpřátelský
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška155 cm
Postavaplnoštíhlá, 72 kg
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětimám, ale nežijí se mnou, do budoucna určitě nechci
Ústecký ( ženy a muži ze stejného kraje )
Ústí nad Labem
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholobčas si dám
ZnameníBýk (21.4-20.5.)
Působímmile, sympaticky
Vlasymelír
Tetovánínemám
Očihnědé
Hendikepnemám
Rodinajsem z úplné rodiny
Vírav rodinu, v náhodu, v dobro, v sebe, v osud
Životní cíleláska a přátelství, užívat si a bavit se, svoboda a volnost, pomáhat druhým, dobrodružství a vzrušení, cestování a poznávání
Registrace9. květen 2010
Naposledy10. duben
Počet přihlášení5.520 x
Profil zobrazen30.452 x

 Více o mně – rubrika alkohol je dost zavádějící. Co je to vyjímečně a co občas? Vyjímečně si prostě občas dám, určitě nejsem pravidelný konzument a navíc jen tak něco nepiji. Mám ráda Mochitto, suché bílé víno a ruský šampus. 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Věk partnera
48 - 68
Výška partnera
178 - 190
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Vtipálek, Recesista(ka), Gentleman/Lady, Optimista(ka), Bavič(ka), Seriózní, Spolehlivý(á), Sexy
První rande(představa)
někde na neutrálním území ... např. útulná vinárna a nebo klidně i zoologická zahrada
Pokud najdu prince na bílém koni, tak snad i změním názor, že už chci být sama. Ale copak nějaký princ bude chtít bábu v mém věku ??
Povaha
Moje povaha
impulsivní, veselá, věrná, spolehlivá, obětavá, bavící, aktivní, otevřená
také jsem občas hezky vzteklá ... prostě býk . A jsem také dost upřímná a to se každému nelíbí. Kdo by ve mě hledal beránka, tak to raději už dál ani nečtěte.
Zájmy
Moje zájmy
tanec, kina, internet, vaření, zpívání, cestování
a kde je možnost výběru ... muž??? Pochopitelně, že ne každý, ale ... kdo není bez chyby a tak nemusí být ani až tak moc ideální . Stačí když bude bohatý
Sporty
Oblíbené sporty
turistika
Nesportuji a jsem neplavec. To ale nic nemění na tom, že mám ráda moře.
Média
Periodika
Regionální tisk
Hudba
pop, rock, taneční
Literatura
krásná, cestopisy
https://www.youtube.com/watch?v=0cS-58yU-ng

momentálně moje TOP písnička ♥
Majetek
Bydlení
ve svém bytě
Automobil
vlastním vůz střední třídy
Mobil
mám
To je ale blbá kolonka, ale zase proč nepřiznat, že nejsem bezdomovec? A zajímá někoho, že mám zlaté srdce a nervy ze železa???
Mazlíčci
Moji mazlíčci
kočka, pes
Starám se o venkovního kocoura, kterého jsem po povodni našla v garáži ... miluje mě bezmezně ... nosí mi myši na důkaz nehynoucí lásky

Minďáček je už bohužel v kočičím nebi a je mi po něm moc smutnoo

Tak jsem se zase ujala potulné kočičky a jmenuje se Minda. Bydlí se mnou v mém bytě a alergik by u mě asi ani kafe nedopil .

Naposledy v deníku

... pokračování Moje Vánoce
24. prosinec 2020 00:46  
Navrtával větvičky, aby byl stromeček košatý, ale křivý kmen fakt narovnat nešel a tak se musel stromeček přivázat a uchytit za skobičku, aby nepadal. Ale ozdoby, kolekce a svíčky nám ho v našich očích udělaly tím nejkrásnějším v domě. Konečně nastala doba, kdy jsme dostali pokyn se jít vykoupat a svátečně se obléknout. Táta dal mámě pusu, aby se udobřili a my byly šťastné jako blechy, že je z... celý text
Navrtával větvičky, aby byl stromeček košatý, ale křivý kmen fakt narovnat nešel a tak se musel stromeček přivázat a uchytit za skobičku, aby nepadal. Ale ozdoby, kolekce a svíčky nám ho v našich očích udělaly tím nejkrásnějším v domě. Konečně nastala doba, kdy jsme dostali pokyn se jít vykoupat a svátečně se obléknout. Táta dal mámě pusu, aby se udobřili a my byly šťastné jako blechy, že je zase vše v pořádku. Když už byly řízky upečené, zasedli jsme ke stolu a nikdo nesměl od něho odejít, dokud nebylo po večeři. Ty nervy když si táta přidával rybu a měla jsem pocit, že v ní je milión kostiček. Byly jsme nervózní a jako na trní, protože jsme už čekaly na zvoneček, který oznamoval, že už u nás byl Ježíšek. Ještě se rozkrajovala jablíčka, abychom věděli, zda nás čeká příští rok štěstí? Potom jsme musely s Danou ještě umýt nádobí a uklidit a víte co je zajímavé, že ten Ježíšek přiletěl vždycky když jsme byly v kuchyni a pokaždé jsme ho propásly. Ta úleva když jsme ten zvuk slyšely a táta otevřel dveře do ložnice a tam na stromečku svítily svíčky, prskavky prskaly a pod stromečkem byly dárky. Každý z nás musel zazpívat kousek nějaké koledy a potom táta začal rozdávat dárky. Nebylo jich moc, ale vždy tam byl nějaký, který jsme si s Danou moc přály. Byli jsme všichni moc dojatí a šťastní. Potom mamka uvařila čaj a šli jsme nazpátek do obýváku, kde jsme vzpomínali na všechny, co s námi už nebyli a hezky jsme si povídali. Když nastal čas jít spát, tak jsme si většinu dárků s Danou odnesly do postele a šťastné jsme usínaly.
Tak tohle byly moje Vánoce a na fotce jsme s Danou zrovna u jednoho "montovaného " stromečku a já pyšná jiskřička ... viz ozdnáček na laclu.

Přeji Vám všem krásné Vánoce a nebuďte smutní, pokud pod stromečkem letos nenajdete to, co jste si přáli. Důležité je zdraví a štěstí a to se za žádné peníze nikde nedá koupit. Přejme si, abychom se mohli celý rok potkávat a neztratili jsme nikoho z našich blízkých, z našich přátel a známých.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si profil
NYNÍ ZDARMA

 Hanka1978 (42) Ostrava a okolí - Ráda bych poznala sympatického nekuřáka se zájmem o turistiku, cestování, procházky v přírodě, který taky rád navštěvuje hrady, zámky, divadla či koncerty. Význávám tradiční hodnoty jako jsou věrnost, upřímnost a poctivost. Také mám dvě dospívající d
 Xkaj1973 (47) Přerov - Cítit, žít, milovat.
 Robert28 (28) Svitavy - Hledám kočičku nebo kamaráda k seznámení, Rád kolo, koupání i pivko přijde vhod. Polička a okolí. Třeba i ČR
 Lenna5 (62) Vysočina kraj - Bylo by hezké najít někoho na společné víkendy, na kolo, procházky, . . .
 Mila42 (42) Děčín - Pohodová usměvavá baculka hledající ...
 Norbertt (52) Praha - město - Ahoj pohodová nekuřačko štíhlé postavy. Rád Tě pozná 52/188cm - 90kg - SŠ - optimista a rozvedený nekuřák. Baví mne slunko a léto, moře, procházky přírodou, koupání, četba ......... ( Ty cca. 47 - 57 let ) - Praha i Středočeský kraj, Severní Čechy.
37.813 žen a 71.603 mužů k seznámení, z toho je 3.229 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 420+ nových mužů a žen
© 2006 — 2021 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s33