Ráda si sednu s knížkou, ale stejně tak mě to táhne ven, ideálně někam do hor, kde se dobře dýchá a člověk si srovná hlavu. Občas si zajdu do fitka, ať to není jen o kávě a čtení. Mám ráda humor a smích, protože bez toho je život tak nějak poloviční. Hledám někoho, s kým nám to poplyne přirozeně, s kým si budeme rozumět a půjdeme životem stejným směrem, v klidu, ale s chutí.
HledamWiFi(35)Brno - město - Nejsem kutil roku, ale polička po mně na zdi většinou vydrží. Baví mě zkoušet nové věci a volný čas trávím nejraději venku - sport, poznávání nových míst a nebo jen procházka a vytváření zážitků
eanien35(35)Praha - město - Můj život je v pořádku, ale myslím si, že ve dvou může být ještě lepší. Hledám muže, který je zralý, upřímný a připravený na skutečné seznámení. Hry a zbytečné komplikace mě nezajímají
Laskonka1981(45)Uherské Hradiště - Zdravím...jste tady všechny úžasné..
kafe-bez_cukru(48)Uherské Hradiště - Bez tlaku a bez dramatu. Hledám fajn společnost na kafe a smích. Když to zajiskří, tím líp. Profil není román, zbytek si klidně dopíšeme. Bude chuť
Maspe(54)Frýdek Místek - Hledám parťáka na slunce i do deště, který se nebere moc vážně a nesoudí obsah podle obalu
Lucie341(35)Praha - město - Chci muže, který umí řešit problémy. Ne je vytvářet.