Ahoj.Někoho kdo by měl čas.Dnes jsem seděl odpolko u Rozkoše--krasna, čista voda.....A říkam si samoty už bylo dost....Sam se do vody bojím ))))Tak někdo k Rozkoši, na kavu, menší vylet...Jsem bezdětny, bez zavazku, mám čas, auto.Sestěhovavat se nechci Nejde mě tu změnit věk....Je mě přes 50 let)).Tak se omlouvam.....
Embee74(52)Jihomoravský kraj - Hledám muže, který hledá svou ženu.
janakiev(75)České Budějovice - ahoj hledám fajn žena
Hanny51(48)Břeclav - Hledám někoho na povídání o běžném životě.
33Ustecanda33(33)Ústí nad Labem - Hledám lásku oporu a porozumění v tomto blbým světě, je to ještě možné
TopBestMan(43)České Budějovice - Jsem muž ve středním věku, který ví, co od života chce. Pracovně se mi daří, jsem finančně samostatný, zodpovědný a zvyklý nést odpovědnost nejen za sebe, ale i za své blízké. Nehledám dokonalost ani modelku z titulní stránky časopisu. Hledám skutečn
Toulavykocour(31)Kroměříž - Hledám touto cestou holku na pokec nebo něco nezávazného.