Veverka38(38)Kroměříž - Ahoj milý neznámý.... Hledám přítele na pokec, s kterým se můžu upřímně smát, zajít na prochajdu nebo sklenku vína... Nejsem ideálem ženské krásy, každý ať si posoudí sám .. Jsem obyčejná ženská, maminka... Co bude dál ukáže čas...
Slavina56(70)Okolí Prahy - Chtěla bych poznat touto cestou partnera ve věku 68-79 let. Chodit společně na turistické výlety nebo za kulturou nebo jen tak na pivo. A taky hledám fajn dědu pro svá vnoučata...
Slunickovazne78(48)Mělník - Je venku hezky a ještě má být. Co si zajít k vodě a vydovadet se. Aspoň se poznáme a třeba mezi námi přeskočí jiskra. Pokud máš děti budu rád.
Josefina342(36)Praha - město - Obyčejná holka. Pracuju, odpočívám, scházím se s kamarády. Chci se seznámit s normálním klukem pro vztah.
Sukop09(62)Liberec - Hledám ženu na toulky přírodou, do divadla, do kina
Patrisekk(31)Znojmo - Ahoj, rád bych se seznámil s nějakou holčinou. Nehraju si na hrdinu a učím se za pochodu. Nemám BMW a ani neberu drogy... chci najít vztah na úrovni a hlavně založenej na upřímnosti, pokud jsem ti málo sympatický, tak skus napsat a uvidíš, za pár vět