Ahoj, rád bych se seznámil s nějakou holčinou. Nehraju si na hrdinu a učím se za pochodu. Nemám BMW a ani neberu drogy... chci najít vztah na úrovni a hlavně založenej na upřímnosti, pokud jsem ti málo sympatický, tak skus napsat a uvidíš, za pár vět nic nedáš...
Slunickovazne78(48)Mělník - Je venku hezky a ještě má být. Co si zajít k vodě a vydovadet se. Aspoň se poznáme a třeba mezi námi přeskočí jiskra. Pokud máš děti budu rád.
Jaja7771111(58) - Ahoj taky hledas jsem muz a hledam zenu na seznameni pokud mas vazny zajem o seznameni a zaujal jsem te tak se mi ozvi.
kdovijestli2(48)Most - Ahoj :) Vzkaz pro tebe Lkjedar - nemohu ti odepsat, protože máš v profilu nastavenou nějakou blokaci. Zkus se na to podívat. Děkuji. kdovijestl
AnnaZikmundova(19) - Ahoj,
ráda potkám mladého sympaťáka na pokec, či na nějaký výlet.