Jsem žena která si váží upřímnosti, slušnosti a vzájemného respektu. Mám ráda přírodu, moře, výlety, jízdu na kole i klidné chvíle ve dvou, třeba jen povídání nebo sledování filmu u sklenky dobrého vína. Miluji plesy a koncerty. Myslím si že vztah se buduje drobnými každodenními gesty - zájmem, důvěrou a ochotou být si navzájem oporou. Máš-li to podobně, ozvi se a uvidíme....
Ráda bych něco pohodového, třeba procházku a pak kávu někde, kde si v klidu popovídáme.
Hledám muže se kterým je v první řadě pohoda. Upřímného, spolehlivého se schopností otevřeně komunikovat. Sympatie a vzájemné pochopení jsou pro mě základ.
Eileensena01(46)Praha - město - Always be the Bravado
AKDALV53(73)Rychnov nad Kněžnou - Prosím foto - na schovku nehraji
Bezvazenskanakrku(53)Pardubice - Ahoj, hledám tebe .... muže, co nechce být sám a který by se rád seznámil a chtěl mít "jednu bezva ženskou na krku" .... jestli tu jsi, stačí napsat ...
otevrenypar(36)Okolí Prahy - Sympatický, sportovně založený pár rád pozná fajn holku na hezké zážitky, Praha a okolí ideálně :)