Ahoj, hledám tebe .... muže, co nechce být sám a který by se rád seznámil a chtěl mít "jednu bezva ženskou na krku" .... jestli tu jsi, stačí napsat ...
Belisima12(49)Teplice - Ahoj hledám kamaráda na procházky přírodou, děti nejsou překážkou ba naopak jsou vítané. Mám ráda zvířata hlavně psy, ráda peču. Nebráním se vážnému vztahu
olien(35)Praha - město - Nezajímají mě velká slova, ale skutečné činy. Mám ráda inteligentní konverzace, příjemnou atmosféru a lidi, kteří si umí vážit druhých. Pokud to máš podobně, budu ráda za zprávu
Lubi-46(46)Praha a okolí - Hledám někoho, s kým bude radost sdílet obyčejné i výjimečné chvíle. Jsem člověk, který si váží upřímnosti, humoru a vzájemného respektu. Pokud věříš, že hezký vztah stojí na důvěře, komunikaci a vzájemné podpoře, budu rád, když se ozveš. Třeba právě
Silviezmaringotky(50)Nový Jičín - Preferuji osobní setkání, slova mohou zmást. Miluji přírodu, procházky dlouhé i několik desítek kilometrů, kulturu, laskavost, úsměvy a upřímnost.
MartinzHK17(39)Pardubice - Svobodný, bez závazků, sportovní typ, s vlastním zázemím a čistým stolem se srdcem na dlani...