SVETELECKO(55)Praha - město - Mám práci, která mě baví, záliby, které mě těší, přátele, kterých si vážím. Chybí však ten, se kterým se budu cítit šťastná a v bezpečí. Nebát se žádného tématu k popovídání, zkoušet nové aktivity, chodit do divadel, na koncerty a často též vyrazit d
Peter53(53)Praha - město - Úplně obyčejný pohodový chlap by rád poznal bezva ženskou na trávení společných chvil a poznávání se rád vařím houbařim nesnáším lež a nevěru jsem za každou srandu nesportuju ze zdravotních důvodu těším se na odpovědi Petr