Maximal78(47)Plzeň - Žena 47, 162cm, 66 kg, světlovláska, sportovní postavy hledá kamaráda/kamarádku na psaní, povídání, případně na shledání.
Hory, moře, cestování, turistika, zvířata, hudba, tanec. Užívám si všech pozitivních chvilek. Fajn potkat pozitivně naladěného
PavelM87(38)Svitavy - Jsem společenský a pozitivně naladěný světoběžník (lépe řečeno světoběžník v důchodu), a vážím si lidí, kteří se umí zasmát i sami sobě. Někdo by mě možná nazval salámistou já tomu říkám, že se prostě nezabývám věcmi, které za to nestojí, nebo těmi,
DANI890(56)Praha - město - Jsem upřímný, milující, starostlivý, romantický a sportovní muž. Užívám si života a jsem dobrý v naslouchání a dávání prostoru. Pokud máš zájem, napiš mi.
Magdalenn(47)Nový Jičín - Z nedostatku příležitostí to zkouším tady...