Nějaká tlamajzna bez Instáče, co nedělá hrubky a nefluše na chodník ?
Žijeme jen jednou. . . Vášeň, dobrodružství, splnit si své touhy. . .
Vyžadovaná etiketa, super věc, ale když už, tak oboustranná. Toť probl
RomiV - máš nastavenou blokaci :-(
Mikulov 9.6.- ochutnávání krás jižní Moravy. Přidá se někdo ?
Amst4f (51)
Jenom na VOLA, čeká doma KR*VA. Zn.: Hledám princeznu!!!
Co nenajdeme sami v sobě, nenajdeme ani u druhých.
Sympatická kamarádka k moři ?
Žijeme jen jednou. . . Vášeň, dobrodružství, splnit si své touhy. . .
Coko31 (58)
Kecyvkleci , těžko vam odepíšu kdyz si nepřejete dostávat zpravy odemn
Sunshine111
53 let, Praha a okolí

dnes 19:42
Jsem žena, která má ráda přírodu, procházky, cestování, plavání, kulturu atd. Vědomá žena, která na sobě roky pracuje, stojím pěvně na vlastních nohou. Hledám partnera s kterým si budeme rozumět. Dospělého muže, který je stabilní a umí být oporou. Je citlivý a spolehlivý.

Pokud tě baví hluboké rozhovory, procházky v přírodě a vzájemná podpora bez her a manipulací, tak mi napiš. Na ikonky nerea... celý text
Jsem žena, která má ráda přírodu, procházky, cestování, plavání, kulturu atd. Vědomá žena, která na sobě roky pracuje, stojím pěvně na vlastních nohou. Hledám partnera s kterým si budeme rozumět. Dospělého muže, který je stabilní a umí být oporou. Je citlivý a spolehlivý.

Pokud tě baví hluboké rozhovory, procházky v přírodě a vzájemná podpora bez her a manipulací, tak mi napiš. Na ikonky nereaguji. Hledám nekuřáka.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si svůj
SEZNAMOVACÍ PROFIL

 JaaaTyyyLeto (51) Hradec Králové - Hledám ženu , která má jasno co od života v dnešní strašné době, kdy lidé berou vztah jako sport chce.Hledám upřímnou ženu štíhlou , střední postavy , která by si přála vztah kde je neakceptovatelná lež a nevěra. Ženu pro kterou je rodina a teplo dom
 Alloha (66) Jablonec nad Nisou - Ráda se seznámím s hodným a spolehlivým mužem.
 PabloI (47) České Budějovice - Ahoj, hledám partnerku ..
 7Plusminusplus2 (54) Praha - východ - Někoho pro nejen kamaradsko-milenecky vztah Kladný přístup k turistice s povídání si též vítán.
 Mala-94 (32) Plzeň - Ahoj našel by se zde nějaký pohodový chlap, který má rad kolo, přírodu, kempovaní Hledám někoho kdo by měl zájem o případné výlety zatím jen kamaráda.
 Sofinka90 (20) Východoslovenský - Chcem stretko ak máš záujem nápismi
20.184 žen a 44.840 mužů k seznámení, z toho je 2.922 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 270+ nových mužů a žen
© 2006 — 2026 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s38