Život se nikdy netočí jen kolem jednoho člověka. Život naloží každému jen tolik, kolik sám dává.
Sice jsem tu nic neztratil, ale mohl bych tu najít. Dá se?
Pod kolonkou "vážně", nelze najít přítomnost, nejde to i když to tak vyznívá. Jde pod tou kolonkou ale najít budoucnost.
Zkoušet se mají boty, hledat se mají klíče.
Život se má žít a tvořit.
Tomino9215(34)Olomouc - Hledám holku na vážný vztah, hlavně upřímnou Š proste takovou, která ví co chce a co od života čeká.
Petrice(51)Praha - město - Pojďme na kafe, procházku, kolo, běžky, do kina nebo na výstavu uvidíme, co uvidíme.
Hledám dlouhodobý vztah a fajn parťáka pro sdílení zájmů i běžného života, vedle kterého je radost být ženou.
Je mi 51 let, žiju v Praze, soběstačně, sport rek