Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel
RealitaZeSeznamky(50)Praha - město - Carpe diem, dokud žijem...
Asi by bylo vhodné napsat koho hledám...
Tebe, pokud trvale žiješ v Praze a narodil ses tady. Vztahy na dálku nevedu, takže jen přilehlé okolí Prahy max.
Jsi sám a samotu tady jen falešně nepředstíráš, nehraješ si na
Martir(20)Praha - Nusle -
Jsem Spíš introvertní, ale otevřený člověk, co si váží klidu a opravdových vztahů. Mám rád večerní atmosféru města, hudbu a jednoduchý věci. Hledám někoho, s kým si budeme rozumět a budeme si oporou.
KLARA09(53)Praha - východ - Hledám někoho na příjemně strávený čas, bez zbytečného tlaku. Kava, kino, moda, sport Ť
1978Tom(47)Okolí Prahy - Našla by se tu nějaká fajn duše co ráda cestuje, směje se je raději v přírodě než ve vedru velkoměsta
Moc rád bych tě poznal.
Bydlím kousek za Prahou, mám jedno chlupatě stvoření které si říká Týna, trpí ale selektivní hluchotou .. slyší jen co chc
Intimnipomer(41) - Milenecký vztah dát ženě pocit ze je žena, věk je jen číslo