Na cestě životem je třeba mít někoho po svém boku, nejen týden, ale během celého roku. Umět rozumět a chápat člověka, to je přeci pravda odvěká. Vždyť život není jen o hmotě, zato samota je jako balanc na hrotě. Stačí se mírně nahnout a hnedle může člověk spadnout. Spadnout na dno, odkud se blbě leze, vždyť život má nějaké limity a meze. Některé se dají pokořit, jiné zcela rozbořit. Jiné však odol... celý text
Na cestě životem je třeba mít někoho po svém boku, nejen týden, ale během celého roku. Umět rozumět a chápat člověka, to je přeci pravda odvěká. Vždyť život není jen o hmotě, zato samota je jako balanc na hrotě. Stačí se mírně nahnout a hnedle může člověk spadnout. Spadnout na dno, odkud se blbě leze, vždyť život má nějaké limity a meze. Některé se dají pokořit, jiné zcela rozbořit. Jiné však odolají a nedají se zvládnout, třeba stáří, kdy už nebudeme mládnout. Přibudou nám vrásky na tváři, když nás ranní slunce ozáří. Ale proč to píši Umí snad veršovat jen mniši Ne, život není o rýmech, je o světle i o stínech. Mohl bych psáti nekonečné řádky a balit je do hedvábné látky. Pohled do očí Možná se s námi svět zatočí. Pojďme to zkusit někde na hezkém místě a třeba bude další příště. ...
Tak když jsem Moravák, tak někde na Moravě třeba ve vinohradě samozřejmě NE spojené s prací, ale s relaxací a kocháním se okolní krajiny, nebo jinde dle přání něžnějšího pohlaví
MF Dnes, Regionální tisk, Hospodářské noviny, jiné sportovní, jiné pro zdravý životní styl, jiné zájmové
Hudba
pop, taneční, vážná hudba, folk a country, jazz
Literatura
próza, poezie, vědecká, krásná, cestopisy
Majetek
Bydlení
u rodičů
Automobil
vlastním vůz střední třídy
Mobil
mám
jsem vlastníkem rozumu, čistého srdce, dvou rukou schopných pracovat, dvou nohou které mne donesou kam potřebuji, očí, které dobře vidí a i uší, které skvěle slyší i jednoho nosu , který umí rozlišovat širokou paletu vůní a pachů.
Chcisezasesmat(47)Třinec - Hledám kamaráda na povídání, procházky a dobrou náladu. Jsem vdaná a upřímná, proto to píšu rovnou. Nehledám sex ani tajné dobrodružství, spíš lidskost, humor a porozumění.
Baculina34(53)Tábor - Baculka hledá štěsti na štéstí
HledamWiFi(35)Brno - město - Nejsem kutil roku, ale polička po mně na zdi většinou vydrží. Baví mě zkoušet nové věci a volný čas trávím nejraději venku - sport, poznávání nových míst a nebo jen procházka a vytváření zážitků
Magne76(49)Okolí Prahy - Ahoj, zajdeme na kavu a pozname se
LBunda(42)České Budějovice - Ženatý se závazky hledá kámošku, která by s ním vyrazila na kolo, na plavečák, do sauny, za kulturou, nebo jen tak na oběd či večeři. Je to trestné