vodnarka007(62)Pardubice - Ráda se seznámím s usměvavým sympaťákem, se kterým bude život ještě o něco hezčí....
Flirt a zadané muže nehledám
harmonie111(64)Olomouc - Hledám muže pro hezký přátelský vztah .
Rajmond(44) - Někdy psané slovo nevystihuje to po čem člověk touží, co potřebuje..
Miroslava2026(63)Brno - venkov - Ahoj , možná hledám Tebe - muže a Ty mě - ženu , ve dvou je prý veseleji .Vše na pohodu a klid, trošku kolo , sem tam výlet , procházky .....je toho spousty .
Ppa1(29)Bruntál - Ahoj, hledám slečnu na seznámení
Rad6(57)Vsetín - Rozhližim se.., hledám.., ale ne, za každou cenu..