Roniahaj(44)Brno - město - Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pu
kafe-bez_cukru(48)Uherské Hradiště - Bez tlaku a bez dramatu. Hledám fajn společnost na kafe a smích. Když to zajiskří, tím líp. Profil není román, zbytek si klidně dopíšeme. Bude chuť
Hanny51(48)Břeclav - Hledám někoho na povídání o běžném životě.
Maspe(54)Frýdek Místek - Hledám parťáka na slunce i do deště, který se nebere moc vážně a nesoudí obsah podle obalu