Lucnikviti1(65)Plzeňský kraj - ... ještě jeden pokus...Jsme na seznamce....tak proč si skoro všichni necháváte foto v šuplíku. Když s někým chci komunikovat...tak chci vidět jak vypadá.....
Flordesal(64)Hradec Králové - Život je krásný, ale ve dvou je ještě hezčí. Rád trávím čas sledováním dobrých filmů a dokumentů. Hledám prima protějšek přiměřeného věku na občasné výlety, popovídání a časem třeba na společný život.