Ahoj, sice skoro 56, ale chci ještě něco zažít.. jsem obyčejný chlap ...hory mám rád, ale nelyžuju, do přírody jezdím, ale kolo ne...ale to neznamená, že obojí nemůžeš ty...budu technický doprovod ...nejsem nekuřák, doutník nebo dýmka, ale nic doma...venku na klid...jinak nechci prudit, ale fakt myslíte, že na vzkaz bez fotky bude někdo reagovat ...slušnost je vědět, s kým člověk komunikuje...a dr... celý text
Ahoj, sice skoro 56, ale chci ještě něco zažít.. jsem obyčejný chlap ...hory mám rád, ale nelyžuju, do přírody jezdím, ale kolo ne...ale to neznamená, že obojí nemůžeš ty...budu technický doprovod ...nejsem nekuřák, doutník nebo dýmka, ale nic doma...venku na klid...jinak nechci prudit, ale fakt myslíte, že na vzkaz bez fotky bude někdo reagovat ...slušnost je vědět, s kým člověk komunikuje...a druhá věc, máte nastavené blokace, dost často nejde odpovědět ...
Pafukaunh(53)Kladno - Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel
Aeon_1977(49)Náchod - Ahoj, hledám ženu, která nechce sedět doma na gauči a ráda by našla spolehlivého parťáka. Netlačím na pilu pojďme začít přátelstvím, společným výletem a uvidíme, jestli přeskočí ta správná jiskra pro vztah.