Dobry den,
budu rada, kdyz mi napise fajn chlap s vyresenou minulosti, smyslem pro humor, laskou k vyletum a cestovani.Deti vitany, sama mam dve, tak bude vetsi zabava.
Moc dekuji a tesim se, ze se tu potkame
Nghtdrm(46)Trutnov - Hledám podobně úžasného muže...
Simonamat(26)Mladá Boleslav - Hledam lasku na prochazky hledam vztah
Stepkal(47)Praha - město - .jsem soběstačnej chlap co má všechny zuby, nedře každej den v posilovně, neleží na gauči u fotbalu a nenosí sandály protože má dobrou práci, vlastní bydlení, životní nadhled, srovnané priority, vyřešenou minulost a který rád jde na kolo, na výlet, n
Pafukaunh(53)Kladno - Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel