Přes padesát věkem, podstatně méně duší. Aktivní, optimistický a rád v pohybu od procházek a kola až po lyže, kde se cítím nejmladší. Hledám ženu, která se ráda směje, má ráda život a chce s někým sdílet vše hezké, co ještě přijde. Ve dvou chutná víno lépe, filmy baví víc a život dává větší smysl.
Maybe43(46)Brno - město - Ráda se seznámím s vyšším mužem, sympaťákem, který už ví, co je v životě důležité.
Bflmpees11(61)Semily - Ještě nejsme tak stáří, abychom byli sami. Jestli to vidíš stejně, budu se těšit na odpověď Š.
JenLiberec(53) - Hledám zkušeného milence z Liberce s vlastním zázemím.
kafe-bez_cukru(48)Uherské Hradiště - Bez tlaku a bez dramatu. Hledám fajn společnost na kafe a smích. Když to zajiskří, tím líp. Profil není román, zbytek si klidně dopíšeme. Bude chuť
janakiev(75)České Budějovice - ahoj hledám fajn žena
Patrisekk(31)Znojmo - Ahoj, rád bych se seznámil s nějakou holčinou. Nehraju si na hrdinu a učím se za pochodu. Nemám BMW a ani neberu drogy... chci najít vztah na úrovni a hlavně založenej na upřímnosti, pokud jsem ti málo sympatický, tak skus napsat a uvidíš, za pár vět