Hledám prosím normální seznameni
Normálního chlapa co ví co chce.....
Kdo si chce hledat co mu doma chybí a čeká že to bude jinde už mě nepište ani nelajkujte Děkuji
Normální chlap snad ještě existuje a prosím max 55 prosím ..
podzim7816(60)Hodonín - Tajně toužím ještě prožít hezké chvíle ve dvou , nebýt sám. Najdu ženu , která tak jako má ráda přírodu, ráda by vyrazila třeba na kolo, výlet, do divadla, kina, na wellness
Luci56(49)Břeclav - Nikdy člověk nepřestane milovat, jen přestane věřit, že to má smysl.Aneb- čekat na lásku bolí, ale vzdát se naděje, bolí ještě víc.
Hledám parťáka mezi 45-55.lety.
Silvermoon1(48)Zlín - Hledat krasu v srdci, propadnout lasce, budit se touhou a vzhlížet ke hvězdám....nekonečně dlouho presvědčovat sve srdce, nechť neztrácí nadeji....že tam nekde pro něj tluče stejně opuštěné a ztracené srdce....
stestiprostesti(30)Brno - město - Ahoj, ráda bych potkala fajn muže, se kterým bude sranda a který umí řešit problémy s úsměvem, přežije to, že mu nebudu dělat mámu.. Jsem obyčejná holka, která touto cestou zkouší najít lásku. Nehledam flirt, ale vážný vztah který nás bude oba naplň
Nikoala(44)Písek - Jsem v JČ náplava a ráda poznám nové známé, na kafe, na pokec, na koncert, ...
Franta82(44)Liberec - Nejsem žádný velký sebe promotér a na fotkách se tvářím jak kdybych snědl citron, což je ideální kombo pro úspěch na seznamkách :)
Rád rozšiřuji své obzory. Na život se snažím dívat s realistickým nadhledem. Mezi mé koníčky patří auta, focení, ces