Rád bych našel ženu pro trávení času, pro důvod k radosti i starosti, pro vzájemnou náklonnost, pro podporu i útěchu, pro rychlejší tlukot srdce. Jsem člověk, co si váží svých blízkých se smyslem pro spravedlnost a pomoc, když je třeba.
(fotka se zatím schvaluje)
Maykke(41) - Chci si užívat života a každý den se smát
Ellen_2810(37)Praha - západ - Miluji domácí pohodu, lahodnou kávu, procházky v přírodě a lidi, se kterými můžete být sami sebou. Pro mě je důležitá péče, důvěra a respekt ve vztahu.
Drevar(64)Příbram - Máš ráda přírodu, zvířata a vesnický způsob života ale máš jenom byt To bychom si mohli rozumět. Byt si ponech ale pojď ke mě do právě dostavované dřevostavby nad údolím, které mám rád.
Cassovar(52)Plzeň - Jsem pohodový, aktivní muž, který má rád sport, cestování na motorce, kulturu i přírodu. Hledám milou, štíhlou a usměvavou partnerku, která se ráda hýbe, má chuť objevovat nová místa a užívat si společné zážitky. Pokud tě baví motorky, výlety, dobré
Bezvazenskanakrku(53)Pardubice - Ahoj, hledám tebe .... muže, co nechce být sám a který by se rád seznámil a chtěl mít "jednu bezva ženskou na krku" .... jestli tu jsi, stačí napsat ...