IvcazPrahy(63)Praha a okolí - Ahoj jsem Ivča z Prahy, ráda se směju a povídám si, mám ráda přírodu a výlety, zvířata. A ráda bych to sdílela s někým, kdo to má stejně. Cením si upřímných lidí, tak jako jsem já.
Cojbv(34)Ústí nad Labem - jmenuji se Roman je mě 34 let bydlím kousek od Lovosic v Velemín jinak jsem hodný milí upřímný věrný trošku stydlivý romantik gentleman mám rád procházky v přírodě výlety kino večeře hudbu pracuji u kolejí sekame trávu a v zimě prořezavky stromů káce
Rumburak123(40) - Život je příliš krátký na to, abychom ho promarnili. Tak kde jsi, má drahá