Cojbv(34)Ústí nad Labem - jmenuji se Roman je mě 34 let bydlím kousek od Lovosic v Velemín jinak jsem hodný milí upřímný věrný trošku stydlivý romantik gentleman mám rád procházky v přírodě výlety kino večeře hudbu pracuji u kolejí sekame trávu a v zimě prořezavky stromů káce
Libuska186(48)Praha - Motol - Pokud jsi svobodný napiš pokud ne jdi dál.
Letos2222(53)Frýdek Místek - Těžké něco napsat, ale uvidíme....