Pafukaunh(53)Kladno - Ahoj, rád bych pokusil štěstí které by mě potkalo v podobě našeho seznámení. A ještě šťastnější bych byl kdyby jsme po výměně pár řádků šli spolu třeba na kávu nebo čaj. Odepises mi Ahoj Pavel
Baculina34(53)Tábor - Baculka hledá štěsti na štéstí
mar0123(47) - Mám rád aktivní život, sport, přírodu a čas strávený s blízkými. Ve volném čase rád sportuji, jezdím na kole, vyrazím na lyže, k moři nebo jen tak do přírody. Hledám pohodovou ženu, která ví, co od života chce, a věří, že dobrý vztah stojí na důvěře,