Kde se touláš usměvavý sympaťáku od Ústí nad Orlicí a 50+ Ráda bych s Tebou vyrazila na kolo, k vodě, na výlet, na zahradu, do wellness, na turistiku i romantiku. Těší se na Tebe štíhlá, dlouhovlasá blondýnka prý mladšího vzhledu.
snouwi(39)Ústí nad Labem - Ahoj jmenuju se Jirka a rád bych se tu seznámil s ženou která má ráda kolo, výlety, přírodu. Jsem pohodový prostě normální kluk.
Ninaninuss(19)Třebíč - Život je krajší, keď máš niekoho, s kým sa vieš zasmiať a spríjemniť si voľné chvíle. Ak to cítiš podobne, budem rada, keď napíšeš.
Aya1964(61) - Hledám muže s jasným pohledem na budoucnost a smyslem pro fair play. Člověka, který má rád život, umí se radovat z maličkostí a hledá upřímný vztah plný pohody a vzájemného respektu. Pokud máš rád všechno hezké, co k životu patří, a chybí Ti k tomu s