slunecnivitr(58)Liberec - Chlap sš nezadaný, hledá báječnou :D nezadanou spokojenou ženskou...
zkusit spolu výlety, zájmy...a uvidíme :)...
ale bez foto hop postrašit :D jinam...
LonelyT(46)Bratislava - město - Ahoj...uz dlhsie som sam a rad by som spoznal niekoho na vztah...byvam nedaleko Bratislavy...zenaty som nikdy nebol a deti nemam...tesim sa na tvoju odpoved
Martir(20)Praha - Nusle -
Jsem Spíš introvertní, ale otevřený člověk, co si váží klidu a opravdových vztahů. Mám rád večerní atmosféru města, hudbu a jednoduchý věci. Hledám někoho, s kým si budeme rozumět a budeme si oporou.