deCarlos(46) - Říká se, že ve dvou se to lépe táhne, a já s tím naprosto souhlasím. Rád bych poznal někoho, s kým bych mohl sdílet obyčejné všední dny a společně je proměnit v něco výjimečného a krásného. Jsem člověk, který věří, že i v té nejobyčejnější každodenní
Marta2026(55)Litoměřice - Ahoj, zdravím všechny singl....Š
Jasemina(53)Frýdek Místek - Hledám prima vztah pro fajn chvíle.Člověka s kterým si budu rozumět a dokáže mě rozesmát