modra60(60)Brno - město - Hledám tolerantního člověka, kterému nebude vadit moje zdravotní omezení.
Jsem bez viditelné vady.Hledám soulad a porozumění vzájemné.Jsem monogamní, se zajmy o pamatky, cestování kultůru, přirodu, moře, klid.Rada jezdím i na kole či jako batůžek.Tu
jiri1901(72)Pardubice - Ahoj,
je léto, rád bych si jej užil touláním v přírodě, po památkách a poznáváním , ale samotného mne to nebaví . Rád bych měl vedle sebe partnerku s kterou bych si to jistě lépe prožil. Věřím, že taková je.
Baculka721(73)Ostrava a okolí - Hledám muže který není sportovec, má rád zvířata, nenáročné procházky, červené víno, nevadí mu občas pomáhat dětem, rád jezdí autem a nevadí mu oplácaná žena. Jenom Ostrava a blízké okolí.
Uzivatel_20(45) - Úmysl vážného seznámení ve věku 46let.Srandy bylo už dost tak teď vážně.
lukas3265(40)Trutnov - Hledám ženu na vše hezké.....
Jandulka1978(48)Litoměřice - Hledám muže, který není zadaný, nechce už děti a umí rozesmát. Existuje ještě láska