Roniahaj(44)Brno - město - Ozve se mi klidas, bytost co vnima zivot pozitivne, s otevrenym srdcem, rozumem i intuici..
Nekurak, abstinent..povahy laskave, mirne, s laskou k sobe i ostatnim, prirode, detem...
Postavou spise hubenou ci normalni(ovsem bez prilis tuku-pivni pu
Romset(62)Praha - město - Život je právě takový, jaký si myslíte že je. Je krásný, voňavý, sladký, hebký, drsný, vzrušující, překvapivý, originální. Mám ho rád a s ženou s podobným vnímáním se o svou radost rád podělím.
Krotitelkaosudu(50)Praha a okolí - Myslím, že opět nastal čas dát osudu šanci a najít si toho svého.
Muže, se kterým se zasmějeme, pohádáme, budeme se o sebe vzájemně starat a ulehčovat si život.
Hledám někoho s vyřešenou minulostí, sympaťák, co mě dotáhne do posilovny nebo na pil
Romann52(52)České Budějovice - Jsem obyč kluk z vesnice a hledám upřímnou, hodnou a slušnou ženu s vyřešenou minulosti na vážný a trvalý vztah do budoucna pro společný život.Mam rád děti, zvířata, přírodu, procházky, výlety apd.Ve dvou se to lépe táhne