Versace30 (126)
vzkaz pro 1jana2405 nejde ti odpesat sem blokovan tebou
POZOR na profil Jz77, podvod
venamo (54)
Najdu seznámení ??? Kraj JM/ZL
Rojj (45)
Holky od Brna Vyškova do života tady nejsou? Bez fota neodpovídám .
Zážitky, vášeň, žít každý den naplno. Říká ti to něco? :))
Hledá se zde jedna milá, mazlivá, líbání milující žena. Najdu Tě?
Žijeme jen jednou. . . Vášeň, dobrodružství, splnit si své touhy. . .
Milování, vzrušení, něha, vášeň, romantika a vše krásné spolu Ty a Já?
JRous (64)
Hledám přátelství ženy já 64 s Kralup,invalida
Nějakej fajn týpek co si mě přibalí na dovolenou?
007Prague
63 let, Beroun

13. březen 2024 21:30
Ráda se seznámím s mužem přiměřeného věku, vzdělání, výšky, a vzdálenosti.

Hledám vztahneuvedeno
Jsemžena heterosexuální
Aktivita
Výška170 cm
Postavaplnoštíhlá
Rodinný stavrozvedený(á)
Dětity děti co mám stačí
Středočeský ( ženy a muži ze stejného kraje )
Beroun
Vzdělanístředoškolské
Kouřenínikdy
Alkoholzcela výjimečně
ZnameníLev (23.7.-22.8.)
Působímsympaticky
Vlasyblond
Tetovánínemám
Očimodré
Brýlenosím stále
Hendikepnemám
Rodinajsem z úplné rodiny
Vírav rodinu, v sílu vyšší moci, v dobro, v sebe
Životní cíleláska a přátelství, kariéra, společenská prestiž, peníze a bohatství, svoboda a volnost, pomáhat druhým, cestování a poznávání
Profil zobrazen99.857 x

 Více o mně – Jsem sama sebou, umím být sama se sebou.


 
Hledá partnera
Momentálně partnera
nemám
Věk partnera
61 - 71
Výška partnera
180 - 198
Očekávám vlastnosti
Pohodář(ka), Gentleman/Lady, Rocker(ka), Optimista(ka), Seriózní, Spolehlivý(á)
První rande(představa)
Bez fotky a oslovení ve vzkazu to u mě nefunguje.
Před první schůzkou face to face, "setkání" na Whatsapp nebo jiné platformě s kamerou. Dost to o člověku napoví.
.... a pánové, první dojem se dá dělat jen napoprvé. Pokud neumíte vylézt z postele, uklidit binec okolo sebe, obléct se, nemluvit s plnou pusou do kamery atd..., fajn, toleruji váš styl, ale seznamuje se s někým kdo je na tom stejně.
Ano, vím, že mám (podle některých) vyšší nároky, ale mohu si to dovolit - chovám se v mezích společenských norem.
Alias svůj k svému.
Howgh
Více k "partnerovi" Spíše parťáka, který vnese do života stabilitu a jistotu. Viz deník.

A muže? No, asi takového, jakého chce každá - vyšší, seriózní, upravený gentleman z neupravené fotky.

Sympatizanti ANO, komunistů, StB, Rusáků a jim podobným ***píp, prosím, aby se mi vyhnuli obloukem. Děkuji.

Klobouk dolů před každým, kdo to dočetl až sem.

Povaha
Moje povaha
pozitivní, impulsivní, veselá, spolehlivá, obětavá, diplomatická, vypravěčská, otevřená, podporující
Mám ráda dodržování společenských pravidel.
Jako například počkat, až nabídnu muži tykání...
Zájmy
Moje zájmy
tanec, divadla, kina, internet, počítačové hry, křížovky, vaření, studování, vzdělávání se, zpívání, cestování
Sporty
Nesportuji

Média
Hudba
rock, blues, vážná hudba, jazz
Literatura
próza, vědecká, detektivky, krásná, historická, cestopisy
Majetek
Bydlení
ve svém bytě
Automobil
vlastním vůz střední třídy
Mobil
mám
Ani socka ani zlatokopka.

Mazlíčci
Miluji kočkovité šelmy.
A mám fobii ze všech hlodavců.

Naposledy v deníku

Mlčky jsem odešla, tak proto.
27. říjen 2025 07:01  
Nejhorší pocit pro ženu je, když se snaží s mužem mluvit o jeho chování, které ji každý den zraňuje. Ale místo toho, aby ji vyslechl, rozzlobí se, obrátí situaci proti ní a udělá z ní ten problém.
Ona jen chtěla, aby ji vyslechl. Chtěla se cítit pochopena. Místo toho však nakonec zpochybňuje sama sebe. Zmlkne, ne proto, že by jí to nevadilo, ale protože je unavená z toho, že ji nikdo neposlouchá... celý text
Nejhorší pocit pro ženu je, když se snaží s mužem mluvit o jeho chování, které ji každý den zraňuje. Ale místo toho, aby ji vyslechl, rozzlobí se, obrátí situaci proti ní a udělá z ní ten problém.
Ona jen chtěla, aby ji vyslechl. Chtěla se cítit pochopena. Místo toho však nakonec zpochybňuje sama sebe. Zmlkne, ne proto, že by jí to nevadilo, ale protože je unavená z toho, že ji nikdo neposlouchá. Není to žádné drama.
Není to otravování. Je to její srdce, které žádá o úsilí, o změnu, o péči. Žena přestane mluvit, když cítí, že na tom nezáleží, a jakmile přestane, je těžké ji přivést zpět. Protože ticho je hlasitější než jakákoli slova, která kdy řekla.
Potřebuje lásku, ne kázání, empatii, ne ego. Poslouchejte ji, než přestane zkoušet. Pochopte ji, než odejde. Protože když skončí, skončí nadobro.
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Jste zde poprvé?
A chcete si najít nového partnera?
Vytvořit si svůj
SEZNAMOVACÍ PROFIL

 Zklamana68 (57) Písek - Společné chvíle
 Prazak007 (56) Praha - město - Hledám ženu z Prahy na pohodový vztah, véřím, že někde existuješ.
 RendaBenda (63) Praha - východ - hledám muže se kterým by se mi hezky povídalo a vše ostatní se uvidí
 Jir222 (40) Louny - Zkouším zda seznamky fungují, není čas na seznamování o volný čas, nejhorší je že ženy s podobným profilem ani neodepíšou, tak budu věřit...
 Viori (41) Děčín - Hledám pozitivního muže na svoji nepozitivu. :-P
 ph_prague_anatolii (31) Praha - Černý Most - Hledám múzu pro fotoprojekty ś Baví mě portrétní fotografie (fotím na Sony). Hledám sympatickou dívku pro bezplatné TFP focení (ode mě dostaneš skvělé snímky a profesionální retuš, od tebe se očekává pozitivní nálada a zajímavý outfit). Pojďme spole
20.157 žen a 44.838 mužů k seznámení, z toho je 2.451 online
v posledních dvou dnech se přidalo přes 340+ nových mužů a žen
© 2006 — 2026 - Zásobování a.s. - všechna práva vyhrazena
v-tt-4.0.259-s32