Semel(63)Moravskoslezský kraj - Život je příliš krátký na špatné jídlo a nudné lidi. Jo a mimochodem - semelinu já nevařím. Pokud s tím dokážeš žít, napiš
Jaradlouhan(53)Ostrava a okolí - Ahoj, uvidíme....
Qercus(51)Jihočeský kraj - Hledáš chlapa že staré školy, sportovně založeného, se sebereflexí a chutí ještě budovat Napiš, rád se sejdu a popovídám.
Beranka_Janka(62)Ústi nad Orlicí - Kde se touláš usměvavý sympaťáku od Ústí nad Orlicí a 50+ Ráda bych s Tebou vyrazila na kolo, k vodě, na výlet, na zahradu, do wellness, na turistiku i romantiku. Těší se na Tebe štíhlá, dlouhovlasá blondýnka prý mladšího vzhledu.
Pavelasek(58)Hradec Králové - Hledám a hledám , tak snad najdu