Ahoj, rád bys tu potkal příjemnou ženu, se kterou bych mohl sdílet radosti i starosti všedních dnů. Je mi 47 let, jsem bezdětný a stojím nohama pevně na zemi. Ti, co mě znají, o mně říkají, že jsem hodný, slušný a spolehlivý chlap.
Rád trávím čas v přírodě, procházkami nebo prostě jen klidným odpočinkem, ale ve dvou je to vždycky lepší. Nehledám románek na jednu noc, ale dlouhodobý a upřímný vz... celý text
Ahoj, rád bys tu potkal příjemnou ženu, se kterou bych mohl sdílet radosti i starosti všedních dnů. Je mi 47 let, jsem bezdětný a stojím nohama pevně na zemi. Ti, co mě znají, o mně říkají, že jsem hodný, slušný a spolehlivý chlap.
Rád trávím čas v přírodě, procházkami nebo prostě jen klidným odpočinkem, ale ve dvou je to vždycky lepší. Nehledám románek na jednu noc, ale dlouhodobý a upřímný vztah založený na vzájemné důvěře a respektu.
Pokud také toužíš po klidu, zázemí a parťákovi do života, budu moc rád, když mi napíšeš. Pojďme nejdřív zajít na kávu nebo procházku a uvidíme, jestli přeskočí jiskra.
Volejbalista1(68)Frýdek Místek - Je mi 68 let, rád jezdím na kole, cestuji, chodím na výlety, zajímámě příroda i poznavaní nových míst.Hledám parťačku na společné výlety, jízdy na kole, dovolené a přijemně stráveny čas.
Stephen(51)Olomouc - Rád u šálku dobré kávy nebo sklenky vína poznám inspirativní ženu. Přiznám se k jisté slabosti pro subtilní, štíhlé slečny s osobitým smyslem pro humor, které mě dokážou vyvést z konceptu.
TichavodazVysociny(42)Vysočina kraj - Ráda bych našla muže, který také touží opět někoho milovat. Sdílet spolu to hezké, i to špatné. Být si oporou, podporovat se, zajímat se jeden o druhého. Chci reálný život, ze začátku vyrazit na výlet, procházku, poznávat se, sbírat společné zážitky.
Elizabeth10(46) - Hledám někoho na dopisování, osud pak rozhodne