LEVAP760(50)Okolí Prahy - Krásný den,
Rád bych našel někoho na dopisování a pokec o životě, mít někoho komu bych mohl popřát dobré ráno a těšit se na pípnutí telefonu. Mám manželku a 2 dcérenky. Tudíž bez narušení narušeného soukromí. Krásný den Všem
MartiMartinka(34)Pardubice - Přátelé ani flirt tu nehledám jen vážné seznámení.
Griseo13(50)Mladá Boleslav - Kdo hledá možná najde
kdovijestli2(48)Most - Ahoj :) Vzkaz pro tebe Lkjedar - nemohu ti odepsat, protože máš v profilu nastavenou nějakou blokaci. Vzkaz nelze odeslat, příjemce si nepřeje od Vás dostávat vzkazy
Zkus se na to podívat. Děkuji. kdovijestl
jaksetilibimenovevlasky(44)Plzeňský kraj - Ráda bych poznala muže, který dospěl, nepostrádá životní optimismus, vizi a sílu. Je parťákem v nepohodě i skvělým milencem...
Těším se na společné dobrodružství...