AKDALV53(73)Rychnov nad Kněžnou - Prosím foto - na schovku nehraji
SEZA1977(48)Brno - město - Ahoj, co napsat, už jednou mi to tu vyšlo, tak třeba budu mít štěstí i podruhé
Arendell(45) - Jsem klidný a přemýšlivý člověk, který má rád aktivní život a tvůrčí práci. Jsem spíš introvertní typ nejlépe mi je v menší společnosti a v prostředí, kde se dá mluvit do hloubky. Když řeším pracovní věci, beru je zodpovědně a soustředím se na výsled
Avalon001(50)Okolí Prahy - Rád se seznámím se sympat.něžnou polovičkou...
Virtualzena(26)Olomouc - Ahojky někdo něco podniknout
Anicka21(23)Okolí Prahy - Zdravím je mi 24 let jsem z Prahy když tak mi napište